Екскурсія до Ветеринарного госпіталю «Фауна-сервіс» 28 вересня 2014 року

Таніта КРИВЕНКО 09.10.2014, 16:08

Посещение ветеринарной клиники "Фауна-сервис".
Ця екскурсія стала надзвичайним досвідом, яким ми не можемо не поділитися))) Для діток 6-10 років вона стане яскравою пригодою, а для старшеньких та підлітків може бути важливим кроком до вибору справи свого життя. Отож, почнемо. У найкращих традиціях проведення конференцій і семінарів, на діток та їх батьків чекало смачне частування у конференц-залі Ветеринарного госпіталю. Там мої дівчата дочекалися усіх учасників екскурсії та налаштувалися на відповідний пізнавальний лад).

У приймальні Ветгоспіталю групу зустріла адміністратор разом з головною героїнею події – восьмимісячною пітбулькою Міррою. Діти із задоволенням познайомилися з молоденькою та трохи сором’язливою собачкою і вирушили у подорож госпіталем, повторюючи шлях звичайного пацієнта.

Після реєстрації «пацієнтку» направили на огляд до терапевта, де діткам розповіли та показали, як правильно проводити первинний огляд тварини, чому важливо оглянути слизові оболонки (Кіра була дуже втішена, що вже багато чого знала з цього приводу), а також навчили прослуховувати сердечко тварини фонендоскопом.

Наступним пунктом екскурсії була лабораторія. Чарівне місце! Група ознайомилася з роботою аналізаторів крові, які в автоматичному режимі роблять різноманітні дослідження (і задається інформація, кров якої саме тварини досліджується!), а також з аналізатором сечі. Діти навіть роздивилися гемоглобін у краплинці крові за допомогою мікроскопу!

Але найцікавіше чекало попереду))) В кабінеті досліджень діти дізналися, як проводиться ультразвукова діагностика і чим вона відрізняється від рентгену. Лікар показав і описав рентгеновські знімки тварин, які проковтнули свого часу неїстівні предмети і були врятовані. Але найбільше враження справив надзвичайний прилад – ендоскоп, який рятує тваринок в таких ситуаціях та дозволяє робити операції без великих розрізів, що прискорює післяопераційне одужання.

Після цього діти мали змогу відвідати на хвилинку стаціонар, де знаходяться тваринки, що потребують цілодобового медичного нагляду, деяким з пацієнтів в той час ставили крапельнички. І, з рештою, найсміливіші могли через оглядове віконечко операційної спостестерігати за хірургічним втручанням киці (імовірно, стерилізацією) і отримати коментарі лікаря щодо різновидів і необхідності хірургічних втручань.

Наприкінці усі щасливі і трішки стомлені учасники отримали сертифікати «З професією ветеринарного лікаря ознайомлений!»

Ми щиро вдячні Ветеринарному госпіталю «Фауна-сервіс» за чудову можливість доторкнутися світу ветеринарії і надзвичайно важливий внесок у формування у наших діточок свідомого та відповідального ставлення до братів наших менших.

ДЕТАЛИ:

адрес клиники: Украина, Киев, ул. Саксаганского, 44г

телефоны: (044) 289–77–44, 278–88–03 (круглосуточно)

веб: http://fauna-servis.ua

время проведения экскурсий: 14:00

длительность: 1 час

стоимость: бесплатно

допустимый возраст: от 5-ти до 15 лет (в сопровождении возрослых)

количество детей в группе: до 10 человек

Фото- и видеосъемка: разрешены

как записаться на экскурсию: по телефону 067 506 1449, Анна или написать письмо на адрес info@fauna-servis.ua. Тема: «детская экскурсия». В письме обязательно должны быть указаны количество и возраст детей, номер телефона родителей».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *